info@bircanakaryakit.com
444 5 840

Shell’den Axess ile 20 TL yakıt hediye!

20 Temmuz–30 Ağustos 2015'de Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri yakıt alımına 20 TL yakıt hediye!

20 Temmuz – 30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde AXESS kartıyla 3 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alanlar, 20 TL hediye yakıt kazanıyor!

Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 15 Eylül 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Shell istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 16 Eylül 2015 tarihinde silinecektir. Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Bank O’Card Axess, Kobi Axess ve Free sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Bir müşterinin kazanabileceği toplam chip-para tutarı 20 TL ile sınırlıdır. Mevcut Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 15 Eylül 2015 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Shell istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 16 Eylül 2015 tarihinde silinecektir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Akbank T.A.Ş ve Shell Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.axess.com.tr ve www.shell.com.tr


"KAYSERİ'NİN EN ÇEVRECİ YAKIT İSTASYONU"